Wielka klapa z e-mytem02 lipca 2011 Kilometrowe kolejki tirów, awantury i przepychanki na granicy. Start e-myta w Polsce wypadł fatalnie - donosi "Gazeta Wyborcza".
Polska drogówka ma nowy gadżet - skaner kierowców21 czerwca 2011Już za kilkanaście dni, na drogi wyjadą, wyposażone w kamery, auta Inspekcji Transportu Drogowego, by sprawdzać, czy kierowcy busów, ciężarówek, a nawet aut osobowych z przyczepą płacą e-myto...
Wszystko podrożeje przez najnowszy pomysł rządu21 czerwca 2011 Miało być łatwiej i lepiej... wyjdzie jak zwykle. Zdaniem ekspertów nowy sposób naliczania opłat za przewozy drogowe podniosą mocno ceny transportu. A to oznacza, że ceny w sklepach mocno pójdą w górę.
Jeszcze nie ma e-myta, a już zniknęły winiety31 maja 2011 Kierowcy samochodów o masie całkowitej powyżej 3,5 tony, którzy w czerwcu będą chcieli jeździć po autostradach, mogą... nie mieć takiej możliwości. W punktach sprzedaży brakuje winiet, które w lipcu mają zostać zastąpione elektronicznym systemem opłat viaTOLL.
E-myto. Wykonawca postawił dwie bramki z... 43008 kwietnia 2011 Do uruchomienia elektronicznego poboru opłat za przejazdy ciężarówek polskimi drogami zostało 12 tygodni. Wykonawca postawił dopiero dwie z 430 bramek, które posłużą do naliczania opłat.