• Zdjęcia z albumu "Echo"
  Fotoreporter m.in. "Dziennika Gazety Prawnej", został laureatem tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Pictures of the Year International.
 • Miejsca, których nie ma
  Na przejściu granicznym w Dorohusku prawie zawsze się stoi. Godzinę, dwie, pięć, osiem. Nawet lubię tak stać. To jest jak oczekiwanie na wjazd do przeszłości. Do przeszłości, bo na Wołyniu czas się zatrzymał. Od razu za granicą jest inny świat.
 • Marek Belka NBPCC BY-SA 2.0 Archiwum NBP
  Były prezes Narodowego Banku Polskiego znalazł sobie nową pracę.
 • Echo - kolekcja jesień/zima 2012/2013
  Po letnich pastelach przyszedł czas na głębokie brązy, szlachetny burgund, nasyconą zieleń, elegancki granat i szarości. Krawiecki minimalizm zestawiono z bogactwem szalenie modnych wzorów. Efektowny deseń pojawia się na sukienkach, bluzkach i spodniach i doskonale prezentuje się w jesiennej palcie kolorystycznej.
 • Kolekcja Echo wiosna/lato 2012
  Tegoroczna wiosna i lato w wydaniu marki Echo budzą prawdziwy zachwyt. Piękne pastele – przebój najważniejszych wybiegów mody, lekkie i zwiewne tkaniny, bogactwo dopracowanych ornamentów, kobiece kroje i przegląd różnorodnych fasonów to tylko niektóre cechy charakteryzujące kolekcję. Ot, po prostu wiosenny obiekt pożądania!
 • Kolekcja marki Echo na sezon jesień/zima 2011/2012 - zdjęcia z kampanii wizerunkowej.
  Odważnie skomponowane bloki kolorystyczne w połączeniu z misternymi ornamentami to świeże podejście do trendu etno. Od dzisiaj turkus, fiolet czy odcienie miedzi łączymy bez większych obaw! Kolory, z pozoru przygaszone, razem nabierają intensywności i charakteru. Klasyczne rozwiązania odzyskują świeżość i sprawiają, że kolekcja idealnie wpisuje się w nurt niezobowiązującej elegancji. Jedwabna, zwiewna sukienka otulona grubym swetrem w sezonie jesień/zima 2011/12 jest rozwiązaniem na chłodne jesienne dni. Spódnice ołówkowe z zakładkami, sukienki z podkreśloną talią dyskretnie manifestują kobiecość. Klasyczny golf zmienia swój wyraz dzięki wiązanym kokardom, a płaszcze zyskują dzięki asymetrycznym rozwiązaniom oraz niebanalnej kolorystyce. Najnowsza kolekcja Echo jest zaprojektowana tak, aby każda kobieta mogła stworzyć swój własny harmonijny zestaw!