• Po trzecie: naucz się empatii
  Chcesz, by Twój związek stał się jeszcze lepszy w Nowym Roku? Warto w takim razie ustanowić sobie kilka noworocznych postanowień. Wspólnie z eDarling przygotowaliśmy dla wszystkich par 5 podpowiedzi, jak ulepszyć związek.
 • Walka o miłość
  Miłość ci wszystko wybaczy? Kocha się za nic? Miłość to znaczy, że nigdy nie trzeba mówić "przepraszam"? Ile prawdy kryje się za tymi frazesami? Miłości uczymy się od najmłodszych lat – z baśni, książek, poezji, filmów, od innych…. I tak czasem w naszych głowach powstaje jej zafałszowany obraz. Przyglądamy się najbardziej znanym „miłosnym” mitom i spróbujmy je obalić!
 • Zdrada
  Co byłoby gorsze - Twój partner, który idzie z kimś innym do łóżka, czy - osoba, z którą jesteś w związku – zakochuje się w kimś innym? Oba scenariusze nie brzmią najlepiej! Pierwszy szczególnie dla panów, a drugi dla pań. eDarling przeprowadziło wśród swoich użytkowników ankietę na temat wierności w związkach. Oto jej wyniki.
 • 1. Serca zakochanych biją w podobnym rytmie
  Miłość to temat, który inspiruje i pobudza do myślenia wielu artystów i filozofów. To również obiekt badań naukowców. eDarling wyszukało dla Was kilka najbardziej zaskakujących naukowych faktów o miłości.
 • Mężczyzna dający kobiecie różę
  Kiedy w związku nadchodzi właściwy moment na podejmowanie poważnych decyzji? O opinię na ten temat portal randkowy eDarling zapytał singli z jedenastu europejskich państw. Jak się okazało, spośród badanych narodowości, najbardziej konserwatywne postawy przejawiają między innymi właśnie Polacy.