• Microsoft Edge
  Nowa, październikowa aktualizacja Windows wprowadzi dośc irytującą rzecz. Każdy, kto będzie chciał korzystać z innej przeglądarki internetowej niż Edge, zobaczy okienko ze specjalnym komunikatem.
 • Ford kuga vignale
  Ford po raz pierwszy zaprezentował produkcyjną wersję nowego, luksusowego SUV-a. Kuga vignale pod względem poziomu wyposażenia i jakości wykonania ma grać w lidze samochodów z bardzo wysokiej spółki.
 • Ford edge, kuga, galaxy, mondeo, S-MAX, focus RS i ranger
  Nadciąga nowa moda na rynku samochodowym, a Ford wyczuł w niej złoty interes...
 • Samsung Galaxy S6 Edge+
  Ostatnio stanąłem przed nie lada wyzwaniem. Oto miałem odpowiedzieć na proste z pozoru, choć jednocześnie prowokacyjne pytanie: „Jaki kupić smartfon. Ma służyć nie tylko do dzwonienia i SMS-owania, ale podkreślać pozycję społeczną posiadacza”. Przez lata odpowiedź była oczywista - iPhone. Ale to już przeszłość. Teraz król prestiżu nazywa się Samsung Galaxy S6 Edge+.
 • Ford edge
  Okazuje się, że generacja iPhone’a jest również generacją samochodów typu SUV. Z ankiety przeprowadzonej na zlecenie Forda wynika, że tego rodzaju auta są bardzo pożądane przez pokolenie Y, czyli osoby w wieku od 17 do 34 lat...
 • Samsung Galaxy Edge
  Galaxy Note Edge to świetna słuchawka. Robi rewelacyjne zdjęcia w dobrym oświetleniu i bardzo dobre w słabszym, kręci doskonałe filmy, przeglądanie internetu jest szybkie jak błyskawica, a by ogarnąć możliwości ustawień przy odtwarzaniu muzyki, należy ukończyć kurs realizacji dźwięku. Ale przez boczny ekran stale ogarniało mnie napięcie, taki mały stresik, że zaraz coś dotknę i coś się włączy. Na dłuższą metę było to bardzo męczące - pisze Mirosław Mazanec, który w dziennik.pl testuje telefon Samsung Galaxy Note Edge.
 • Zobacz, jak uratować silnik przed upałem
  Afrykańskie upały atakują Polskę. Zabójczy skwar wdziera się pod maskę auta by wykończyć jego silnik. Zobacz, co zrobić, by ocalić konie mechaniczne przed męką. Radzi ekspert!