Studenci medycyny ze Smoleńska uczą się polskiego
17 marca 2011 Grupa rosyjskojęzycznych studentów Smoleńskiej Państwowej Akademii Medycznej (SGMA) postanowiła uczyć się języka polskiego. Dzięki temu mogą odbywać w Polsce praktyki, wielu rozważa też w przyszłości pracę w naszym kraju.