Politechnika Wrocławska rozpoczyna naukę
01 października 2010 Prawie 33 tys. studentów Politechniki Wrocławskiej rozpoczęło w piątek nowy rok akademicki. Na pierwszy rok studiów uczelnia przyjęła ponad 10 tys. osób, w tym ponad 8 tys. na studia stacjonarne I stopnia.