• Gwiazdorzy
  Choć dziś są bożyszczami kobiet i brylują na szklanym ekranie, to w dzieciństwie żaden z nich o tym nie myślał. Tłumy chcieli pociągnąć za sobą… kazaniami. Oto komu marzyło się życie kapłana. Zobacz!
 • Adam Król z ukochaną
  Nie od dzisiaj wiadomo, że sukces "Tańca z gwiazdami" to także sukces Agustina Egurroli. Jednak już rośnie mu poważny rywal... Poznaliśmy już go w 2008, kiedy to partnerował swojej dziewczynie Marcie.
 • Józefowicz z żoną
  Agustin Egurrola jest pod presją. Za żadne skarby nie chce dopuścić do sytuacji, w której nowy juror "Tańca z gwiazdami" mógłby mu cokolwiek zarzucić.
 • Egurrola odejdzie z "Tańca z gwiazdami" przez Józefowicza?
  Nie milknie zamieszanie wokół "Tańca z gwiazdami". Jak tak dalej pójdzie, organizatorzy zapewnią fanom show TVN pełnię emocji aż do jesiennej premiery kolejnej edycji. Tym razem mowa jest o pewnym zakulisowym sporze.
 • Animowany film Bagińskiego wypromuje prezydencję
  On, roztańczony przystojny blondyn. Ona, piękna, ale zimna brunetka. On porywa ją do tańca i świat wokół zaczyna się zmieniać. Animowany film Tomasza Bagińskiego, stworzony przy udziale Augustina Egurroli i Adama Skorupy, ma promować polską prezydencję w Unii Europejskiej.
 • Agustin z wężem
  Trzydziestu sześciu uczestników „You Can Dance – Po prostu tańcz!” 
w Casablance! Ten wyjazd już od pierwszego dnia okazał się dla nich prawdziwym wyzwaniem. Nowe techniki, nowi choreografowie oraz nowe wymagania jurorów. Zobacz, jak w tym wszystkim się odnaleźli.