• Autostrada nocą
  Budowa niepotrzebnych ekranów dźwiękoszczelnych pochłonęła fortunę. Zarówno GDDKiA jak i resort środowiska przerzucają się teraz winą. Cieszą się za to firmy, które produkowały osłony przed hałasem
 • Budując autostrady, GDDKiA wydaje miliardy na ochronę środowiska, ale nie zawsze z sensem. Potrafi zaprojektować kładkę dla zwierząt z wyjściem na supermarket lub zajazd. A wszystko za grube miliony złotych.
 • Iiyama E2482HSD
  Szukasz dobrego i taniego monitora? Koncern Iiyama przygotował specjalną ofertę dla użytkowników domowych - to dwa 23-calowe ekrany FullHD. Monitory mają świetną gwarancję - jeśli kupimy je u autoryzowanego dealera, to w razie pojawienia się martwego piksela w ciągu pierwszych 30 dni użytkowania, firma wymieni ekran na nowy.
 • 26-calowy EL933
  Gdy firmy prześcigają się w stworzeniu jak największego i jak najdroższego telewizora, Toshiba pokazuje, że nie zapomina o tych, którzy nie potrzebują ponad 50-calowego ekranu. Oto najnowsze produkty japońskiego koncernu, które pasują do każdego mieszkania.
 • Koniec legendarnego producenta telewizorów
  Jedna z najbardziej znanych firm produkujących telewizory wycofuje się z biznesu. Koncern sprzedał większość udziałów w swych fabrykach spółce z Hongkongu.