Ekstraklasa: Termalica pozyskała czterech piłkarzy
05 lutego 2016 Grająca w ekstraklasie Termalica Bruk-Bet Nieciecza pozyskała czterech
nowych piłkarzy - ukraińskiego obrońcę Artema Putiwcewa, słowackiego
pomocnika Patrika Misaka oraz dwóch napastników - Słoweńca Elvisa
Bratanovicia i Stefana Nikolicia z Czarnogóry.