T-Mobile Ekstraklasa: Jagiellonia Białystok wygrała z Górnikiem Łęczna 2:1
14 marca 2015 Jagiellonia Białystok wygrała z Górnikiem Łęczna 2:1 w meczu 24. kolejki
piłkarskiej ekstraklasy. Dwie bramki dla drużyny z Białegostoku zdobył
Mateusz Piątkowski, dla Górnika gola strzelił Grzegorz Bonin.