T-Mobile Ekstraklasa: Legia ucieka. Zła sytuacja Podbeskidzia i GKS
19 listopada 2012 W meczu okrzykniętym
wydarzeniem rundy jesiennej piłkarskiej ekstraklasy Lech Poznań
- w obecności ponad 40 tysięcy widzów - przegrał u siebie z
Legią 1:3. Warszawski zespół umocnił się na pozycji lidera po
dwunastu kolejkach.