T-Mobile Ekstraklasa: Rehabilitacja Zagłębia. Druga porażka Piasta
24 sierpnia 2012 Mecz z Piastem była dla Zagłębia dobrą okazją do
rehabilitacji po ubiegłotygodniowej porażce 0:4 z Pogonią
Szczecin. Gospodarzą udało się zmazać plamę z pierwszej kolejki nowego sezonu. Pokonali ekipę z Gliwic 2:1.