Legia wygrała z "Góralami" i utrzymała prowadzenie w tabeli
11 marca 2012 Legia Warszawa po wyjazdowym zwycięstwie nad Podbeskidziem Bielsko-Biała 1:0 niezależnie od innych wyników 21. kolejki piłkarskiej T-Mobile Ekstraklasy utrzyma prowadzenie w tabeli. Pozostałe cztery dotychczasowe mecze tej serii zakończyły się remisami.