Kibice Legii będą mieli nowego idola. Blanco przylatuje do Warszawy
23 lutego 2012 W czwartek wieczorem do Warszawy przyleci argentyński napastnik Ismael Blanco, by w piątek przejść testy medyczne i podpisać kontrakt ze stołeczną Legią - poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej.