Nie zaciągnęła hamulca, zgłosiła kradzież auta
30 sierpnia 2011 Mieszkanka Elbląga zawiadomiła policję o kradzieży auta, ze sklepowego
parkingu. Okazało się, że samochód odnalazł się kilkanaście metrów
dalej. Powód? Kobieta zapomniała zaciągnąć hamulca ręcznego...