Tragiczny wypadek w elektrowni w Kozienicach. 4 osoby zginęły
04 grudnia 2013 Nikt nie przeżył wypadku w elektrowni w Kozienicach na Mazowszu.
Czterech pracowników zginęło na miejscu po upadku z wysokości około 200
metrów - poinformował IAR Sławomir Krenczyk, rzecznik Enei.