• Wieczny kawaler George Clooney stanie na ślubnym kobiercu?
  "Kocham i szanuję kobiety. Ale czy to znaczy, że mógłbym z jedną z nich spędzić resztę życia? Wątpię. Obawiam się, że trzy lata to moja górna granica" – ogłosił kiedyś w programie Oprah Winfrey. Ale chyba zmienił zdanie. George Clooney zaręczył się z Amal Alamuddin. 52-letni gwiazdor stara się utrzymać swój nowy związek w tajemnicy przed mediami. Wyszło jednak na jaw, że oświadczył się swojej partnerce nie tak dawano temu i został przyjęty. Zgodnie z doniesieniami prasy plotkarskiej, para jeszcze nie ma planów weselnych. Oto "wieczny kawaler Hollywoodu", jego obecna i byłe dziewczyny.
 • Elisabetta Canalis
  Seksapilowi tej aktorki i prezenterki telewizyjnej uległ nawet George Clooney! Włoska ślicznotka wzięła udział w kampanii reklamowej bieliźnianej marki Lormar, odsłaniając przy okazji wszystkie atuty swojego ciała... Zobacz galerię!
 • Mordercze show Sachy Barona Cohena w Cannes
  Sacha Baron Cohen pojechał z "Dyktatorem" do Cannes, gdzie właśnie rozpoczął się międzynarodowy festiwal filmowy. Gwiazdor przygotował dla festiwalowiczów i turystów mordercze show. Na francuską riwierę gwiazdor wpłynął na jachcie. Przed gapiami udawał, że, jako Admirał Generał Aladeen, morduje byłą dziewczynę George'a Clooneya – Elisabettę Canalis.
 • Piękna Elisabetta Canalis podbiła serce samego George'a Clooneya
  "Wolę być naga, niż chodzić w futrze" - taką publiczną deklarację złożyła włoska modelka, była partnerka George'a Clooneya, Elisabetta Canalis. Włoska gwiazda wzięła udział w kampanii PETA (organizacji Ludzie na rzecz Etycznego Traktowania Zwierząt).
 • George Clooney i Elisabetta Canalis
  Czy ktokolwiek wierzył, że ten przystojny, znany z zamiłowania do pięknych kobiet aktor wytrzyma w jednym związku do końca życia? Miało być tak pięknie, a wyszło jak zwykle - tylko tyle można napisać o romansie George'a Clooneya i Elisabetty Canalis. Para właśnie się rozstała.
 • George Clooney w filmie "Michel Clayton"
  George Clooney i Elisabetta Canalis nie planują mieć dzieci.