• Melania Trump
  Atrakcyjne, utalentowane, wykształcone, najczęściej dużo młodsze od swoich partnerów i dalekie od tego, aby nie korzystać z luksusów dostępnych na wyciągnięcie ręki... Takie są żony najbogatszych mężczyzn na tej planecie!. Zobacz galerię!
 • Idealne nogi Elle Macpherson
  Tego, co ma Elle Macpherson, nie można zdobyć tak po prostu. Albo się to ma, albo nie... O czym mowa? O idealnym ciele, które mimo upływu czasu w ogóle się nie zmienia. W tym roku modelka kończy 48 lat, a wygląda na 20 mniej. Po prostu perfekcyjnie!
 • Syrenie kształty gwiazd: suknie z trenami. Seksowne? Zobacz!
  Strojne suknie o opinających biodra fasonach i trenach, które sprawiają, że figura przypomina syreni ogon. Takie kreacje to najnowszy hit na czerwonych dywanach. Czy dodają urody i seksapilu, czy może – wręcz przeciwnie? Jak prezentują się w nich największe i najpiękniejsze gwiazdy – znane aktorki i modelki? Zobacz zdjęcia i oceń!
 • Lea Michele
  Zachwycająca Angelina Jolie w sukni od Versace i dość przerażająca Kelly Osbourne w kreacji Zaca Posena. Mroczne suknie Evan Rachel Wood i Rooney Mary oraz skromna Michelle Williams w stroju od Jasona Wu. Kreacje na Złotych Globach doczekały się różnych recenzji…