• Eva Longoria – gwiazda "Gotowych na wszystko" w ciągu roku wzbogaciła się o 13 mln dolarów
  Wielkie pieniądze można zarobić nie tylko na wielkim ekranie. Magazyn "Forbes" po raz kolejny ogłosił listę najlepiej zarabiających aktorek telewizyjnych. Na jej szczycie znalazły się Eva Longoria ("Gotowe na wszystko") i Tina Fey ("30 Rockefeller Plaza"). Od maja 2010 do maja 2011 roku obie panie zarobiły po 13 mln dolarów. Inne gwiazdy "Gotowych na wszystko" też nie mogą narzekać. Marcia Cross uplasowała się na trzecim miejscu listy "Forbesa" (10 mln dolarów), zaś Felicity Huffman i Teri Hatcher były piąte (9 mln dolarów). Znane z seriali kryminalnych Mariska Hargitay ("Prawo i porządek") i Marg Helgenberger ("CSI. Kryminalne zagadki Las Vegas") dołączyły do Marcii Cross i z 10 mln na koncie zajęły trzecie miejsce. W pierwszej piątce znalazły się też Courteney Cox i Ellen Pompeo (po 7 mln dolarów), a także Julianna Margulies (6 mln dolarów)...
 • Rozśpiewani "Chirurdzy" w specjalnym odcinku hitu
  Shonda Rhimes, pomysłodawczyni i producentka "Chirurgów", uwielbia zaskakiwać widzów. Tym razem jednak przeszła samą siebie. Co takiego wymyśliła "matka chrzestna" serialowego hitu, przekonają się dziś wieczorem widzowie kanału FOX Life.
 • "Chirurdzy" z sezonu na sezon wciąż lepsi
  "Chirurdzy" to dziś najpopularniejszy z medycznych tasiemców na świecie. I pierwsza produkcja okrzyknięta mianem MacSerialu. Siódmy sezon przypadków doktorów z Grace Hospital startuje na kanale Fox Life, szósty – ukazał się na DVD.
 • Gwiazda "Chirurgów" Sandra Oh
  Twórcy seriali "Grey's Anatomy - Chirurdzy" planują nakręcić jeden z odcinków w rzeczywistym czasie, w sposób w jaki powstawał cykl "Przez 24 godziny".