• Susan Boyle dedykuje "duet" z Presleyem ojcu
  Susan Boyle ujawniła szczegóły świątecznego albumu, nad którym pracuje.
 • Riley Keough – piękna wnuczka Elvisa
  Jest wnuczką króla muzyki Elvisa Presleya, od kilku lat pojawia się w głośnych produkcjach filmowych, ale na usta całego plotkarskiego świata trafiła dopiero teraz, gdy wyszło na jaw, że podobno spotyka się z Robertem Pattinsonem. Poznajcie Riley Keough – modelkę, aktorkę, córkę Lisy Marie Presley. A być może przyszłą gwiazdę kina i nową dziewczynę wampira numer jeden.
 • "Fantastyczna czwórka" z Liverpoolu
  Ponad połowa wystawianych na aukcjach w 2012 roku autografów członków zespołu The Beatles i Elvisa Presleya to fałszywki. Choć ich wiarygodność podnosić mają certyfikaty autentyczności, te one... również okazują się podrobione.
 • The Beatles nie przepadali za Elvisem Presleyem
  The Beatles nie przepadali za Elvisem Presleyem. Podczas trasy koncertowej po Ameryce latem 1965 roku, Anglicy krytykowali ówczesne poczynania króla rocknrolla. Nigdy niepublikowany wcześniej wywiad właśnie ujrzał światło dzienne.
 • Lil' Wayne wyprzedził Elvisa Presleya
  Amerykański raper Lil Wayne może poszczycić się nie lada wyczynem. Muzyk wyprzedził legendarnego Elvisa Presleya pod względem ilości singli, jakie trafiły na listę Billboards Hot 100.
 • 35 lat od śmierci Elvisa Presleya
  Człowiek, który muzykę popularną wywrócił do góry nogami, i to w pojedynkę. Przez BBC uznany za drugiego - po Franku Sinatrze - największego anglojęzycznego wokalistę XX wieku. 35 lat po śmierci Elvisa Presleya wielu fanów wciąż gromadzi się w jego rodzinnym Graceland, by oddać mu hołd. Ale są i tacy, którzy w żadną śmierć nie wierzą. Oto przegląd teorii spiskowych na temat życia Elvisa Presleya.
 • Elvis Presley będzie ożywiony (wirtualnie)
  Zmarły w 1977 r. "król rock and rolla" Elvis Presley ma być wirtualnie ożywiony dzięki hologramowi wykonanemu przez firmę Digital Domain Media Group – poinformowali w środę przedstawiciele tej firmy.
 • Kup grobowiec Elvisa Presleya
  Grobowiec, w którym przez dwa miesiące spoczywało ciało Elvisa Presleya, został wystawiony na aukcję.
 • Bruce Springsteen
  Najnowszy studyjny album Bruce'a Springsteena, "Wrecking Ball", zadebiutował na szczycie listy bestsellerów w Stanach Zjednoczonych. To już dziesiąty longplay Bossa, który stał się w USA numerem jeden. Tylko zespół The Beatles oraz Jay-Z mieli w swojej karierze więcej albumów pozycjonujących się na pierwszym miejscu Billboardu – odpowiednio 19 płyt i 12. Teraz Springsteen dzieli trzecie miejsce z Elvisem Presleyem.
 • 1. Michael Jackson zarobił w tym roku 170 mln dolarów
  W przypadku sławnych ludzi śmierć nie oznacza końca kariery... Choć Michael Jackson nie żyje już od dwóch lat, Król Popu wciąż zarabia miliony. Z majątkiem wycenianym na 170 mln dolarów trafił na na pierwsze miejsce rankingu najlepiej zarabiających, nieżyjących gwiazd, który corocznie przygotowuje magazyn "Forbes". Aby znaleźć się w tym zestawieniu zmarły celebryta musiał zarobić między październikiem 2010 a październikiem 2011 przynajmniej 6 mln dolarów. Oto ranking gwiazd, które zarabiają nawet po śmierci...