Asysta honorowa na miesięcznicach smoleńskich. "To wykorzystanie wojska do partyjnego przedsięwzięcia"
10 grudnia 2015W miesięcznicach smoleńskich będzie uczestniczyć asysta honorowa -
zdecydował szef MON Antoni Macierewicz. Już dziś wieczorem żołnierze
pojawią się przed Pałacem Prezydenckim, gdzie zbierają się uczestnicy
comiesięcznych uroczystości oraz w Archikatedrze Jana Chrzciciela na
Starym Mieście. "To wykorzystanie polskiego wojska do partyjnego
przedsięwzięcia"- uważa były minister obrony Tomasz Siemoniak.