Reformy nie będzie. Minister w szpitalu
21 lipca 2011 To miało być przełomowe spotkanie w sprawie najważniejszej reformy w państwie. Okazało się jednak, że negocjacji nie będzie, bo minister trafił do szpitala. Związkowcy nie wiedzą, kiedy znów spotkają się z rządem.