Emerytury pójdą w górę. O grosze
10 lutego 2011 Emerytury będą coraz wyższe. Świadczenia pójdą w górę o więcej, niż chciał rząd. Jednak emeryci nie mogą się już szykować na duże zakupy. Bo podwyżki wyniosą średnio zaledwie kilkadziesiąt złotych i nie zrównoważą ostatnich podwyżek cen.