• STYLIZACJE inspirowane zestawami Emilii Clarke
  Choć pierwsze kroki Emilia na scenie stawiała w wieku 3 lat, to dopiero rola Daenerys w „Grze o tron” okazała się przełomowa dla jej kariery. Aktorka zmagała się jednak w tym czasie z bardzo poważnym problemem zdrowotnym: tętniakiem mózgu. Dziś wykorzystuje swoją sławę w szczytnym celu: założyła organizację charytatywną SameYou, która wspiera osoby po urazach lub udarze mózgu. Promocja serialu zawsze wiąże się zawsze z wieloma godzinami spędzanymi na eventach i czerwonych dywanach. Emilia zawsze prezentuje się tam szykownie i stylowo. Ma ciekawą urodę: nie jest klasyczną pięknością, jednak ma w sobie coś, co przyciąga spojrzenia. Lubi proste zestawy typowe dla miejskiego stylu, ale nie stroni też od bardzo kobiecych sukienek w stylu retro.
 • "Zanim się pojawiłeś" – wyciskacz łez, który ma szanse stać się jednym z hitów roku 2016
  "Zanim się pojawiłeś" – ekranizacja romansu prosto z listy bestsellerów "New York Timesa" – sukces ma zagwarantowany.
 • Matka Smoków Emilia Clarke w zupełnie innym wcieleniu
  Podobno każde pokolenie ma swoje własne "Love Story". Armia czytelniczek (ale także czytelników) na całym świecie uważa, że w ostatnim czasie palmę pierwszeństwa w rywalizacji na najbardziej wzruszającą historię miłosną dzierży bestsellerowa powieść "Zanim się pojawiłeś" autorstwa Angielki Jojo Moyes, dwukrotnej laureatki nagrody Romantic Novel of the Year, przyznawanej przez Romantic Novelist's Association.
 • Jack Huston gwiazdą thrillera opartego na prawdziwych wydarzeniach
  Po "Ben-Hurze", Jack Huston dostał kolejną główną rolę. Na dodatek partnerować mu będzie gwiazda "Gry o tron" Emilia Clarke.
 • Russell Crowe na CinemaCon 2016
  Raz do roku Hollywood przenosi się do Las Vegas. Ale to nie kasyna ściągają gwiazdy do światowej stolicy hazardu, lecz CinemaCon!
 • Emilia Clarke pomaga Samowi Claflinowi
  Gwiazda "Gry o tron" Emilia Clarke i znany z "Igrzysk śmierci" Sam Claflin stworzyli piękną parę w opowieści o sile miłości dwojga ludzi wyrzuconych poza nawias życia.
 • "Me Before You": Sam Claflin zakochuje się w Emilii Clarke
  W sieci pojawiła się zapowiedź filmu "Me Before You", na podstawie powieści Jojo Moyes "Zanim się pojawiłeś".
 • Emilia Clarke
  Końcówka roku to zawsze czas podsumowań i rankingów, a magazyny dla facetów prześcigają się w publikowaniu zestawień najpiękniejszych i najgorętszych kobiet na świecie. Tym razem magazyn „Esquire” wybrał najseksowniejszą kobietę roku! Oto ona!
 • Terminator nie powiedział jeszcze ostatniego słowa?
  "Terminator Genisys" nie okazał się wielkim sukcesem w Stanach Zjednoczonych, za to nieźle poradził sobie w Chinach, co skłania producentów, do nakręcenia kolejnej części.
 • "Jurassic World" bije kolejne rekordy kasowe
  Film "Jurassic World" czwarty tydzień z rzędu zajął pierwszą pozycję amerykańskiego box office.