• 1. "Zimowa opowieść"
  Scenariusze na miłość kino pisze od początków swych dziejów, a porywy serca są jednym z najpopularniejszych filmowych tematów. Z okazji Walentynek prezentujemy ranking miłosnych obrazów najchętniej kupowanych na płytach DVD – reprezentatywny, przygotowany bowiem na podstawie list sprzedaży w jednym z największych polskich sklepów internetowych Merlin.pl w przeciągu ostatnich 15 lat.
 • Gwyneth Paltrow
  Gwyneth Paltrow jest laureatką Oscara, cenioną i kasową aktorką, miłośniczką zdrowego trybu życia, eko-mamą i żoną, wreszcie ikoną mody oraz muzą projektantów. A jednak potrafi zachować się jak najprawdziwsza w świecie blondynka. Szczególnie, gdy otwiera usta... Oto 10 najgłupszych wypowiedzi amerykańskiej supergwiazdy. Tak niemądrych, że z miejsca poprawiają czytelnikowi humor:)
 • Joanna Liszowska
  Zazwyczaj oglądamy ją na ekranie w dopracowanej stylizacji, pełnym makijażu i ułożonych włosach. Na co dzień jednak, odpoczywając od show biznesowego blichtru, Joanna Liszowska bardziej niż własnym wyglądem, zajmuje się opieką nad córeczką Emmą. Jak widać, gwiazda świetnie radzi sobie w roli zaradnej mamy.
 • Joanna Liszowska
  Joanna Liszowska niedawno urodziła córeczkę, a już gruchnęła plotka, że ma zamiar wyjechać z nią do Szwecji. Tam mieszka mąż artystki i ojciec małej Emmy - Ola Serneke. Jednak prawda jest zupełnie inna.