Prof. Gielerak: Jesteśmy w szczycie epidemii; punkt kulminacyjny za 2-3 dni
31 marca 2021Obecnie znajdujemy się w szczycie epidemii; najbliższe dwa, trzy dni to punkt kulminacyjny - powiedział w środę szef WIM prof. Grzegorz Gielerak. Ocenił, że tydzień, dwa tygodnie po świętach liczba zakażonych powinna spadać.