Koronawirus w natarciu. Są wyniki badań pacjentów z wrocławskiego szpitala
02 lutego 2020U obu pacjentów przebywających od czwartku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu wykluczono zakażenie koronawirusem. Mężczyźni są zdrowi i wkrótce opuszczą szpital.