• Epson L7180
  Epson chwali się, że rozwiązał problem drukarek, którym tusz kończy się po wydrukowaniu kilku zdjęć. Epson L1780 to bowiem sprzęt, w którym atramenty uzupełniamy z pojemnych butelek.
 • Epson TW-5350
  Projektory wyszły już z sal konferencyjnych i stają się ciekawą alternatywą dla telewizorów. Do redakcji trafił jeden z najnowszych modeli Epsona ze średniej półki cenowej. Czy może on stać się podstawowym domowym narzędziem do oglądania filmów?
 • Banknoty stuzłotowe
  W cieniu absurdalnych przepychanek o sól i drożdżówki w szkolnych stołówkach i sklepikach, których tłem w większym stopniu, niż troska o dzieci, była zakończona kampania wyborcza, rodzice zmagają się z poważniejszym problemem. Jest nim dopięcie budżetu domowego, tak zmieściły się w nim wszystkie wydatki drobne związane z edukacją. Wysokość tych związanych z kopiowaniem dokumentów, zdjęciami czy drukiem to ponad 100 PLN miesięcznie. Co czwarty rodzic deklaruje, że mają one istotny wpływ na domowy budżet – wynika z raportu IPSOS analizującego ukryte koszty edukacji.
 • Epson L1800
  Epson, na targach Press Photo na warszawskim Torwarze pokaże swe najnowsze produkty. Firma twierdzi, ze dzięki nowym atramentom, jej drukarki potrafią uzyskać najwyższą gęstość optyczną czerni.