• Erin Heatherton
    Nie obawia się ani piegów, ani silnych promieni słońca (które piegi potęgują). Erin Heatherton udowadnia, że jest jedną z najpiękniejszych modelek promujących stroje kąpielowe Victoria's Secret. Zobacz galerię!
  • Erin Heatherton
    Erin Heatherton jest jedną z najbardziej znanych modelek promujących bieliznę i stroje kąpielowe Victoria's Secret.  Do niedawna, rozpoznawana była także jako partnerka Leonardo DiCaprio. Niestety związek tych dwojga przeszedł już do historii. Zobacz galerię!
  • Leonardo DiCaprio ma słabość do pięknych modelek, dotychczas jednak z żadną z nich nie udało mu się stworzyć długiego i stabilnego związku. Media donoszą, że aktor właśnie rozstał się ze swoją kolejną dziewczyną, 23-letnią pieknością Erin Heatherton.
  • Najpiękniejsze aniołki Victoria’s Secret na konferencji „What is Sexy?”
    "What is sexy?” – taki tytuł nosiła ta konferencja. Obecne na niej słynne aniołki Victoria’s Secret promowały stanik Bombshell. Śliczne modelki marki: Adriana Lima, Miranda Kerr, Erin Heatherton, Aleksandra Ambrosio i Candace Swanapoel prezentowały wdzięki fotografom. Oto zdjęcia!