• Erin Wasson w lookboou Esprit
  Tej jesieni marka postawiła na wyrafinowanie i poczucie luksusu, a w jej lookbooku po raz kolejny pojawia się Erin Wasson.
 • Erin Wasson w kampanii Esprit na sezon wiosna/lato 2012
  30-latka w świecie mody to już prawie babcia..., ale chyba każda z nas chciałaby być TAKĄ babcią! W wiosenno-letniej kampanii Esprit i edc Erin Wasson po prostu zachwyca. Idealne rysy twarzy, świetna figura - nic więcej nie potrzeba, żeby doskonale prezentować casualowe ubrania. Zobaczcie boską Erin.
 • Wpadki gwiazd na Złotych Globach 2012
  Było pięknie i elegancko… z reguły. Gala rozdania Złotych Globów obfitowała w olśniewające kreacje gwiazd, w tej beczce miodu znalazła się jednak łyżkę dziegciu. Na czerwonym dywanie nie obyło się bez spektakularnych wpadek. Kto najbardziej zaszokował nieudaną kreacją, kto o wieczorze będzie chciał jak najszybciej zapomnieć? Sprawdź!
 • Modelka Erin Wasson na after party po rozdaniu Złotych Globów podwójnie zaszokowała kreacją…
  Tegoroczne rozdanie Złotych Globów to gwiazdorska rewia mody, nie zabrakło jednak wpadek. Na afterparty po uroczystej gali trudno było oderwać wzrok od tej kreacji i jej właścicielki. Modelka zaprezentowała szokująco śmiały i nieapetyczny negliż, udowadniając, że nie zawsze warto kusić dekoltem aż do pasa… Zobacz!