• Agata Kulesza w 2. sezonie "Pułapki" / Fot. Hubert Komerski
  Stacja TVN rozpoczęła zdjęcia do kolejnego sezonu serialu kryminalnego "Pułapka". W obsadzie, oprócz Agaty Kuleszy i Leszka Lichoty znajdą się m. in. Anna Romantowska, Jerzy Radziwiłowicz, Jan Frycz, Eryk Lubos, Henryk Talar i Maciej Musiał. 2. sezon trafi na antenę stacji TVN oraz do oferty player.pl już po wakacjach!
 • Eryk Lubos
  Biedni studenci siedzą w tych szkołach aktorskich, potem idą w świat i dostają łomot. Nie wiedzą, co ze sobą zrobić, chodzą, proszą o role. Ja ćwiczyłem, bo nie chciałem być aktorem artystycznym. Naoglądałem się takich osób, a dziś pytam: „Gdzie oni są?” - mówi w rozmowie z dziennik.pl Eryk Lubos, którego niebawem polscy widzowie zobaczą na ekranach kin w filmie "Underdog".
 • Kadr z filmu "Underdog". Eryk Lubos i Mamed Khalidov. Fot. P. Pędziszewski
  11 stycznia do kin wchodzi długo oczekiwany pierwszy polski film o MMA. "Underdog" to widziany oczami zawodnika, inspirowany prawdziwymi wydarzeniami obraz kulis świata spektakularnych walk MMA. W rolach głównych występują Eryk Lubos i międzynarodowy mistrz KSW Mamed Khalidov.
 • Kadr z filmu "Underdog". Eryk Lubos i Mamed Khalidov. Fot. P. Pędziszewski
  "Underdog" - w żargonie sportowym to ten, który dostaje szansę, choć teoretycznie skazany jest na porażkę. Tak brzmi tytuł nowego filmu z Erykiem Lubosem i Mamedem Khalidovem w rolach głównych. Historia zawodnika MMA, który po upadku będzie walczył o powrót na szczyt, wejdzie do kin w styczniu przyszłego roku. Zobacz pierwsze zdjęcia z filmu.
 • Magdalena Boczarska jako Michalina Wisłocka
  "Ja tu wam daję instrukcję obsługi" mówi do mężczyzn w średnim wieku ustami Magdaleny Boczarskiej Michalina Wisłocka w filmie, o którym na pewno będzie głośno i o którym będzie się mówić nie tylko dlatego, że scen seksu jest tu tyle, że nie podołałem ich zliczyć. To obraz – w dużej mierze – o walce wolności z lękami.
 • Eryk Lubos w teledysku Marka Dyjaka
  W styczniu nowy album Mara Dyjaka. Pierwszym zwiastunem jest piosenka "Miejsca przedmioty kształty drzwi". W teledysku kręconym na zimnej północy zagrał Eryk Lubos.
 • To nie koniec świata
  Z końcem kwietnia zakończyły się zdjęcia do 2. sezonu serialu "To nie koniec świata". Ostatnie sceny nakręcono w malowniczej Białej Podlaskiej. Finałowy odcinek tej serii, widzowie zobaczą na antenie Polsatu 29 maja .
 • Eryk Lubos w filmie "Zabić bobra"
  Obawiałem się, że "Zabić bobra" Jana Jakuba Kolskiego, film wyróżniony między innymi za zdjęcia Michała Pakulskiego na festiwalu Camerimage oraz uhonorowany nagrodą aktorską dla Eryka Lubosa na festiwalu w Karlowych Warach, nigdy nie doczeka się premiery kinowej. Jednak dwa lata po pierwszych pokazach wreszcie trafia na ekrany. Słusznie – przy wszystkich swoich słabościach to najbardziej radykalny i jeden z najciekawszych projektów utytułowanego twórcy.
 • Katarzyna Kwiatkowska w filmie "Dzień Kobiet"
  "Dzień Kobiet" to debiut fabularny Marii Sadowskiej. Zdaniem krytyków film ważny i potrzebny, choć może nie do końca udany. Ale też okazja, by w zupełnie nowym wcieleniu zobaczyć znaną parodystką i aktorką Katarzyną Kwiatkowską.
 • Julia Kijowska i Bartłomiej Topa na premierze "Drogówki"
  W czwartkowy wieczór kino w Złotych Tarasach w Warszawie pękało w szwach. Na premierę "Drogówki" przybyli niemal wszyscy twórcy filmu m.in. reżyser i scenarzysta Wojciech Smarzowski, jego aktorzy oraz tłumy zaproszonych gości.