"Schizofreniczna pętla" zaciska się wokół rynków
12 sierpnia 2011 To co się dzieje na rynku, to czysta schizofrenia - twierdzi Marek Rogalski z DM BOŚ. Jego zdaniem według inwestorów zarówno cięcia wydatków jak i ich brak to źle, więc trzeba uciekać z giełdy. Wiele zależy też od dzisiejszych informacji z USA, które mogą pogrążyć złotego.