Podwyżka podatków psuje złotego
30 lipca 2010Inwestorzy przejrzeli rządowe plany podwyżki podatków. Uznali, że nasze władze nie mają żadnych planów na reformy i cięcia podatków, dlatego też złoty zaczął tracić. A, według Marka Rogalskiego, analityka DM BOŚ możemy już zapomnieć o euro poniżej 3,98