Łukasz Piszczek nie zagra w meczu z Irlandią26 lutego 2015Potwierdziły się obawy co do poważnej kontuzji Łukasza Piszczka. Borussia Dortmund poinformowała wieczorem, że Polak doznał naderwania więzozrostu w stawie skokowym.
PZPN oficjalnie ogłosił nazwę nowego sponsora reprezentacji Polski19 stycznia 2015Piłkarska reprezentacja Polski ma nowego sponsora. To producent wody mineralnej Ustronianka. Na razie nie ujawniono na jak długo została podpisana umowa, ale wiadomo, że będzie obowiązywać w trakcie eliminacji do Euro 2016 oraz na czas turnieju finałowego mistrzostw Europy we Francji.
Spadek reprezentacji Polski w rankingu FIFA18 grudnia 2014Piłkarska reprezentacja Polski zajmuje 41. miejsce w najnowszym rankingu Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej (FIFA). W porównaniu z poprzednim notowaniem Polacy spadli o jedną pozycję.
Adam Nawałka podjął decyzję. Robert Lewandowski na stałe kapitanem kadry09 grudnia 2014Robert Lewandowski będzie na stałe kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski. Selekcjoner Adam Nawałka taką decyzję tłumaczy tym, że w ostatnich miesiącach w meczach eliminacji mistrzostw Europy Lewandowski stał się naturalnym liderem drużyny.
Super Victor maskotką Euro 2016. Tak zdecydowali internauci30 listopada 2014Super Victor - tak będzie nazywać się maskotka piłkarskich mistrzostw Europy 2016 we Francji. Imię wybrali internauci. Super Victor pokonał w głosowaniu inne propozycje: Driblou i Goalix.
El. ME 2016: Kadra Nawałki z Niemcami zmierzy się na stadionie we Frankfurcie28 listopada 2014Przyszłoroczny mecz Niemcy - Polska w eliminacjach piłkarskich mistrzostw Europy zostanie rozegrany we Frankfurcie - poinformowała DFB (Niemiecka Federacja Piłkarska).
Kadra Adama Nawałki awansowała na 40. miejsce w rankingu FIFA27 listopada 2014Reprezentacja Polski w piłce nożnej zajmuje 40. miejsce w najnowszym rankingu FIFA. Polacy awansowali o cztery pozycje w porównaniu z poprzednim zestawieniem.
El. ME 2016: Włosi zremisowali z Chorwacją. WIDEO17 listopada 2014Piłkarska reprezentacja Włoch zremisowała w Mediolanie z Chorwacją 1:1 (1:1) w najciekawszym meczu czwartej kolejki eliminacji do piłkarskich mistrzostw Europy.
El. ME 2016: Pewne zwycięstwo Holandii. Czesi liderem grupy A. WIDEO17 listopada 2014Piłkarska reprezentacja Holandii wygrała w Amsterdamie z Łotwą 6:0 (3:0) w meczu 4. kolejki eliminacji do mistrzostw Europy.
El. ME 2016: Remis w meczu Belgia - Walia. Cypr rozgromił Andorę17 listopada 2014Belgia bezbramkowo zremisowała z Walią, w najciekawszym meczu czwartej kolejki eliminacji do piłkarskich mistrzostw Europy.