Gorzkie przesłanie byłych prezydentów Polski i opozycjonistów do UE. "Powraca widmo militarnej agresji..."
04 czerwca 2016Przesłanie solidarności do narodów UE skierowali w rocznicę wyborów 4 czerwca 1989 roku byli prezydenci i byli szefowie MSZ oraz opozycjoniści. "Z niepokojem obserwujemy dziś, jak Europa traci wiarę w swoje marzenia i siły (...) Uwierzmy, że i dzisiaj, tak jak wtedy - wszystko zależy od nas" - apelują.