Senyszyn po debacie o związkach partnerskich: Żalek d... ściska
25 stycznia 2013 Nie milkną komentarze po piątkowej debacie o związkach partnerskich. Joanna Senyszyn stwierdziła na swoim blogu, że polska prawica to "homofobiczne oszołomy" i "owieczki zamknięte na platformie homofobii".