• Mieszkańcy "Osobliwego domu pani Peregrine" na pierwszych fotosach z filmu Tima Burtona
  Tim Burton zaprasza do pełnego magicznych dzieci "Osobliwego domu Pani Peregrine". W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź nowego dzieła czarodzieja kina i daje nadzieję, że fantastyczną zabawę.
 • "Dom grozy" – horror w stylowych dekoracjach
  Co będzie, gdy historie o Frankensteinie, Kubie Rozpruwaczu, Dorianie Grayu, wampirach i innych bohaterach masowej wyobraźni epoki wiktoriańskiej splotą się w jednym serialu? Nie ma wyjścia, musi powiać grozą.
 • Dom grozy
  Już w listopadzie na antenie HBO zadebiutuje serial "Dom grozy", którego twórcą jest nominowany do Oscara John Logan. Bohaterami opowieści osadzonej w najciemniejszych zaułkach wiktoriańskiego Londynu są kultowe postaci światowej literatury grozy taki, jak doktor Frankenstein.
 • Dziewczyn Bonda było wiele… Oto 20 tych, które najbardziej utkwiły w naszej pamięci – pięknych, seksownych, a często także niebezpiecznych
  W najnowszej, 24 odsłonie przygód 007, słynnemu agentowi będą towarzyszyły dwie piękne kobiety. A jedna nawet najpiękniejsza na świecie, bowiem Penélope Cruz została przez magazyn "Esquire" okrzyknięta "Sexiest Woman Alive". Dziewczyną Bonda numer 85 ma być z kolei francuska gwiazda Léa Seydoux. Zatrudnienie dwóch nie tylko pięknych, ale utalentowanych i utytułowanych aktorek może być sygnałem, że reżyser Sam Mendes chce czegoś więcej niż ładnych twarzy na ekranie. Przeciwnie – wraca do tradycji do tradycji najlepszych kobiet Jamesa Bonda – silnych i niezależnych.
 • Eva Green w filmie "White Bird in a Blizzard"
  W sieci pojawił się klip promujący film "White Bird in a Blizzard" z Shailene Woodley i Evą Green.
 • Jessica Alba w filmie "Sin City: Damulka warta grzechu"
  – Druga część "Sin City" jest co najwyżej kopią filmu sprzed lat. Brakuje oryginalności i pomysłu na to, jak zagospodarować filmową przestrzeń, a także jak wykorzystać kilkanaście gorących nazwisk aktorów, którzy stanęli na planie – pisze dla "Dziennika. Gazety Prawnej" Artur Zaborski.
 • "Sin City: Damulka warta grzechu" jest co najwyżej kopią filmu sprzed lat
  "Sin City: Damulka warta grzechu" – sequel ekranizacji kultowego komiksu Franka Millera o Mieście Grzechu to niestety bolesne rozczarowanie.
 • Jessica Alba w filmie "Sin City 2: Damulka warta grzechu"
  Powrót na ekrany bohaterów kultowego "Sin City" okazał się spektakularną klęską. Podczas premierowego weekendu na ekranach amerykańskich kin "Damulka warta grzechu" zgromadziła na koncie tylko 6,4 miliona dolarów, chociaż spodziewano się wpływów na poziomie około 20 milionów dolarów. Media już wieszczą, że będzie to jedna z największych finansowych porażek bieżącego sezonu w Hollywood.
 • Eva Green jako Ava Lord z bronią w ręku
  "Sin City: Damulka warta grzechu" wejdzie do kin we wrześniu, a już o nowym dziele panów Rodriguez i Millera jest głośno. Amerykańscy cenzorzy z MPAA zakazali rozpowszechniania w przestrzeni publicznej jednego z plakatów promujących ten film. Powód? Zarys piersi Evy Green jest nazbyt widoczny, a ponadto spod sukni przebija ciemna brodawka.
 • Eva Green w filmie "300: Początek imperium"
  "300: Początku imperium" to zlepek kręconych bez wyczucia scen batalistycznych, nudnych (i niemalże wszechobecnych) wstawek z narracją z offu i pisanych na kolanie dialogów, gloryfikujących męską przyjaźń i braterstwo broni. Dzieło Noama Murro właśnie weszło na ekrany polskich kin.