• Eve Hewson i jej dumny tata Bono
  Eve Hewson zagra główną rolę kobiecą w obrazie "Robin Hood: Origins".
 • Eve Hewson
  Bono od ponad trzydziestu lat związany jest z Alison Stewart - kobietą, która urodziła mu czwórkę dzieci. Jednym z nich jest 24-letnia Eve Hewson. Córka legendy rocka zadebiutowała właśnie odważną sesją dla magazynu „GQ”. Zobacz zdjęcia!
 • Oto pierwszy zwiastun "Bridge of Spies"
  "Bridge of Spies" to najnowszy film Stevena Spielberga, który był kręcony m.in. we Wrocławiu. W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun szpiegowskiej produkcji z Tomem Hanksem w roli głównej.
 • Eve Hewson będzie córką Toma Hanksa. Na ekranie oczywiście...
  "Dziennikarze pytają jeszcze o to, jak to jest wyjść z cienia słynnego ojca – nie wiem, co mówić w takich sytuacjach, nigdy nie miałam poczucia, że stoję w cieniu taty, choć z pewnością tak jest, bo to bardzo długi cień" – mówiła w wywiadzie dla "Dziennika" Eve Hewson, córka legendy sceny muzycznej i głosu U2 – Bono. Jej kariera filmowa znów nabrała przyśpieszenia, bo młoda aktorka dostała rolę w najnowszym filmie Stevena Spielberga.
 • Sean Penn jako Cheyenne
  Czasy Cheyenne'a minęły, lecz on sam dalej trwa. Zakonserwowany w skorupie scenicznego make-upu, dzielnie dźwigający na głowie natapirowany kołtun, obserwuje świat oczami zdziwionego dziecka. "Wszystkie odloty Cheyenne'a" – nastrojowy, ale też pełen absurdalnego humoru film Paolo Sorrentino z mistrzowską rolą Seana Penna i świetną muzyką Davida Byrne'a trafił na płyty DVD.
 • Eve Hewson: Sean Penn otoczył mnie wielką opieką
  "Mam przyziemny stosunek do świata, do aktorstwa" – mówi Eve Hewson, córka lidera U2 Bono, która zagrała u boku Seana Penna we "Wszystkich odlotach Cheyenne'a".
 • Bono z żoną Alison Hewson i córkami – Eve i Jordan
  Nie chciały być gwiazdami rock'n'rolla, jak ich sławni ojcowie. Córki Bono i Phila Collinsa wybrały kino. I choć są jeszcze bardzo młode, to ich kariery nabrały ostatnio zawrotnego tempa. 20-letnią Eve Hewson od 16 marca będziemy oglądać u boku Seana Penna w zbierającym znakomite recenzje filmie "Wszystkie odloty Cheyenne'a". Tego samego dnia do polskich kin wchodzi efektowna "Królewna Śnieżka" z Lily Collins (rocznik 1989), dzieckiem wokalisty i byłego perkusisty Genesis. U nas piękna Lily i Eve już dziś...
 • Sean Penn zagra z córką Bono
  Eve Hewson zagra jedną z głównych ról u boku Seana Penna i Frances McDormand w dramacie "This Must Be the Place". Penn wcieli się w rolę majętnego gwiazdora rocka, wyraźnie znudzonego na emeryturze.