• Ewa Bilan-Stoch i Anna Lewandowska
  Po tym jak rok temu Ewa Bilan-Stoch wystąpiła na Gali Mistrzów Sportu w rewelacyjnej stylizacji mocno inspirowanej motywami góralskimi, oczekiwania co do jej tegorocznej kreacji były dość wygórowane. Internautki oceniające jej tegoroczną suknię pisały wprost, że niecierpliwie czekały na to, co zaprezentuje żona skoczka i... nie zawiodły się. Słów zachwytów nad stylizacją pani Ewy nie sposób zliczyć, a dodatkowym powodem do radości dla niej może być to, że wiele oceniających porównuje ją z Anią Lewandowską i uznaje, że wyglądała lepiej, niż trenerka!
 • Ewa Bilan-Stoch
  Często spotykałam się ze stwierdzeniem, że "baba powinna siedzieć w domu". Dlatego też zdjęcia na swoim Instagramie oznaczam właśnie takim hashtagiem. To mój mały manifest kobiecości - mówi w rozmowie z dziennik.pl Ewa Bilan-Stoch, żona i menadżerka Kamila Stocha.
 • Anna Lewandowska i Ewa Bilan-Stoch
  W Internecie nie cichną komentarze po sobotniej imprezie. Zdecydowanie najwięcej z nich dotyczy wyglądu małżonek najlepszych sportowców, które w imieniu swoich drugich połówek odbierały nagrody. Obie panie mierzące się w nieformalnej konkurencji "największa gwiazda wieczoru" - Ania Lewandowska i Ewa Stoch - wyglądały pięknie, ale internauci (w tym również eksperci ds. mody) jednogłośnie wybrali "królową stylu". Została nią żona Kamila Stocha. Dlaczego? Bo zachwyciła naturalnością i skromnością.
 • Ewa Bilan-Stoch, Kamil Stoch
  Zwykle pojawia się w mediach w momencie, gdy rozpoczynają się turnieje w skokach narciarskich. W tym roku Kamil Stoch postanowił przypomnieć o sobie nieco wcześniej. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich sportowców pojawił się na imprezie w towarzystwie pięknej żony. Zobacz zdjęcia!
 • Ewa Bilan-Stoch i Kamil Stoch
  W jednym z wywiadów nasz mistrz olimpijski powiedział, że sprostanie roli męża jest dla niego inspirującym wyzwaniem. Oto, kobieta, dla której się go podjął...
 • Ewa Bilan-Stoch
  Podczas wielu konkursów mistrz olimpijski mógł liczyć na wsparcie ze strony swojej żony. Ewa Bilan-Stoch zazwyczaj ustawia się w pobliżu zeskoku i fotografuje wyczyny męża... a potem razem świętują sukces. To jej Kamil Stoch zadedykował medal olimpijski. Zobacz galerię!