• Bogusław Linda, w czasach swojej młodości znany był ze słabości do pięknych kobiet. Okazuje się, że przez tę namiętność, aktor stracił jednego ze swoich przyjaciół bowiem przespał się z jego żoną, pod ich wspólnym dachem.
  • W Warszawie trwają właśnie zdjęcia do ostatniej - piątej serii serialu "Czas honoru". Tym razem akcja została przeniesiona do 1945 roku, tuż po zakończeniu wojny. Na planie ponownie pojawili się m.in. Jakub Wesołowski, Jan Wieczorkowski i Magdalena Różczka. Do obsady dołączyli także nowi aktorzy, wśród nich Magdalena Cielecka i Jan Frycz.
  • Ewa Wencel
    Skrywając się pod przybranym nazwiskiem Jan Matusiak, aktorka Ewa Wencel współtworzy scenariusz do serialu "Czas honoru". Dlaczego znana z takich seriali, jak "M jak miłość" czy "Mamuśki" gwiazda ukrywała swoje drugie zajęcie? Na to, oraz wiele innych pytań Ewa Wencel odpowiedziała w rozmowie z "Faktem".
  • Czwarta seria "Czasu Honoru" od 4 września
    Jesienią w telewizyjnej Dwójce zobaczymy dalsze przygody młodych walczących Polaków. Od 4 września w każdą niedzielę emitowana będzie czwarta seria "Czasu Honoru".