• Ewelina Lisowska
  Reklama sieci sklepów ze sprzętem AGD, której gwiazdą jest Ewelina Lisowska, spotkała się z zaciekłą krytyką polskiej publiczności. Do grona osób, którym "włączone niskie ceny" nie przypadły do gustu, dołączyła Karolina Korwin Piotrowska.
 • Ewelina Lisowska i Cleo
  Reklama sieci Media Expert, w której Ewelina Lisowska śpiewa o włączonych niskich cenach, stała się obiektem ostrej krytyki internautów. W obronie piosenkarki postanowił stanąć Donatan. Producent pochwalił jej decyzję, a krytyków nazwał "bandą frustratów".
 • Ewelina Lisowska królową MEMÓW
  Ewelina Lisowska stała się nową królową internetowych memów. A wszystko za sprawą występu w pewnej, bardzo często emitowanej reklamie. Zdaniem internautów: zbyt często, co wzbudziło ich irytację i zaowocowało wysypem memów. Na Facebooku powstał nawet specjalny, jednoczący niezadowolonych profil, który szybko zyskał ogromną popularność. Jak na to reaguje sama Ewelina Lisowska? "Nagle stałam się wielkim problemem narodowym! Ludzie wyłącznie te telewizory, są Święta:)" – skomentowała wokalistka.
 • Muzyczny rok 2014 w memach:
  Podobno nie ma dziś lepszego miernika popularności niż internetowe memy. Idąc tym tropem proponujemy więc memami pisany przegląd ważnych i mniej ważnych, ale głośno dyskutowanych w sieci, wydarzeń roku 2014 w świecie muzyki...
 • Ewelina Lisowska vs. Chuck Norris
  Nowa reklama sieci salonów Media Expert, w której Ewelina Lisowska śpiewa o włączonych niskich cenach, stała się obiektem kpin internautów. Oto, jak ich zdaniem na to "dzieło" zareagowałby Chuck Norris.
 • Ewelina Lisowska
  Pomyliła spodnie z legginsami? Zupełnie zapomniała o tym, czym może grozić nadmierne opinanie krocza? Chciała wzbudzić zainteresowanie? Nieważne, który z tych domysłów jest zgodny z prawdą. Ważne, że młoda wokalistka padła ofiarą niesmacznego ułożenia materiału na miejscach intymnych. Nie ona pierwsza i pewnie nie ostatnia...
 • Ewelina Lisowska, Halina Młynkova
  Celebrytki nie muszą być ekspertkami w każdej dziedzinie, jeśli jednak nie mają o czymś pojęcia, nie powinny zabierać głosu. Ewelina Lisowska i Halina Młynkova dały się jednak wkręcić w rozmowę o piłce nożnej.
 • Dawid Kwiatkowski i Ewelina Lisowska
  Elżbieta Zapendowska jest surową jurorką, jednak jako jedna z niewielu, ma solidne podstawy i merytoryczne przygotowanie do tego, by oceniać wokalne występy innych. Ostatnio nauczycielka śpiewu pokusiła się o komentarz dotyczący wschodzących gwiazd polskiej sceny muzycznej.
 • 1. "Trójkąty i kwadraty" – Dawid Podsiadło
  Daft Punk, Rihanna, Imagine Dragons – tych artystów Polacy słuchali najchętniej w 2013 roku. A jakie rodzime piosenki cieszyły się największą popularnością? Na to pytanie odpowiada Deezer i prezentuje zestawienie utworów, które polscy użytkownicy serwisu w mijającym roku wybierali najczęściej:
 • Patricia Kazadi i Kamil Bednarek na MTV EMA Preparty
  W warszawskim Soho Factory odbyła się impreza poprzedzająca galę MTV Europe Music Awards 2013. Podczas pierwszego w Polsce MTV EMA Pre-Party wręczona została nagroda w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca, a odebrał ją Zespół Bednarek. Teraz będzie walczył o miano Najlepszego Europejskiego Artysty na wielkiej gali w Amsterdamie. Zobacz, kto się bawił na Mińskiej...