Iga Świątek zachwycona wyścigiem Formuły 1. "Zapamiętam go na długo"
11 lipca 2022Przebywająca na krótkich wakacjach we Włoszech Iga Świątek w weekend odwiedziła Austrię i oglądała zmagania kierowców Formuły 1 w wyścigu Grand Prix na torze w Spielbergu. "Zapamiętam go na długo" - przyznała liderka światowego rankingu tenisistek.