• Widzowie skarżą się na "Kobietę w czerni"
  "Kobieta w czerni", horror z gwiazdorem "Harry'ego Pottera" Danielem Radcliffe'em w głównej roli, jest produkcją, na którą w zeszłym roku skarżyło się najwięcej brytyjskich widzów. Listę dzieł, które budzą niezadowolenie kinomanów, co roku publikuje British Board of Film Classification (BBFC) - brytyjska organizacja zajmująca się klasyfikacją wiekową filmów.
 • "Faceci w czerni 3" debiutują na DVD
  Choć od premiery poprzedniej części "Facetów w czerni" minęło dziesięć lat, miło mi donieść, że agenci J. i K. są wciąż w niezłej formie.
 • 1. "Avengers" - 1,507 miliarda dolarów
  To było lato komiksowych herosów. Rządzili na ekranach razem z bohaterami animacji komputerowych. Ale przedstawiciele przemysłu filmowego tegorocznych wakacji nie mogą zaliczyć do udanych – spadek wpływów i frekwencji zanotowano na największym, amerykańskim rynku oraz poza granicami Stanów Zjednoczonych. Portal stopklatka.pl przygotował zestawienie najpopularniejszych produkcji letniego sezonu 2012. Oto one...
 • "Faceci w czerni 3" lepsi od superbohaterów Marvela
  Koniec panowania "Avengers" na szczycie amerykańskiego box office'u. Liderem zestawienia został obraz "Faceci w czerni 3".
 • Will Smith obcałowywany przez Ukraińca
  Rosyjska premiera "Facetów w czerni 3" lekko poirytowała Willa Smitha. Na czerwonym dywanie zaczął go obściskiwać reporter z Ukrainy.
 • Will Smith i "Faceci w czerni 3" w kinach od 25 maja
  Will Smith z początku nie był zadowolony z pomysłu zastosowania technologii 3D w filmie "Faceci w czerni 3".
 • Lady GaGa gościnnie w komedii "Faceci w czerni 3"
  Reżyser Barry Sonnenfeld potwierdza: Lady GaGa i Justin Bieber pojawią się gościnnie w obrazie "Faceci w czerni 3". Ale nie tylko oni, bo na ekranie zobaczymy także Tima Burtona.
 • 6. Królewna Śnieżka i Łowca
  Serwis Stopklatka.pl przygotował zestawienie 15 filmów, które mają w tym roku ogromną szansę na sukces. Oto największe blockbustery 2012 roku w kolejności premier w amerykańskich kinach. Sporo wśród nich naszych starych znajomych – od licznych superbohaterów po uciekinierów z zoo...
 • "Faceci w czerni" po dekadzie wracają na ekrany
  W kolejnej, trzeciej części serii agent J (Will Smith) przeniesie się w przeszłość i połączy siły z młodszą wersją agenta K (Josh Brolin w przeszłości, Tommy Lee Jones w czasie teraźniejszym). Bohaterowie trafiają do bazy MIB z lat 60. "Faceci w czerni 3" trafią do kin zarówno w wersji 2D, jak i 3D. Polska premiera zaplanowana jest na 25 maja 2012 roku.