• Seks
  Fetyszyzm jest najbardziej pospolitym zaburzeniem preferencji seksualnych, wciąż jednak budzącym dużo kontrowersji. Zdaniem seksuologów coraz więcej Polaków traktuje go jako sposób na urozmaicenie życia seksualnego. Do najpopularniejszych fetyszy należą buty, stopy i bielizna.
 • Kobieta
  Profesor Zbigniew Lew-Starowicz uważa, że nagłaśniane przez media afery seksualne zamiast oburzać, rozbudzają wyobraźnię, szczególnie kobiet. W konsekwencji wzrastają ich wymagania w łóżku. Mężczyźni z kolei zaczynają się bać o to, czy będą potrafili sprostać oczekiwaniom partnerki.
 • Zmysłowa pokojówka
  Nasze fantazje erotyczne nie znają granic. Każdy z nas chociaż raz (a pewnie nie raz i nie dwa) wyobrażał sobie gorące spotkanie z władczą policjantką, elegancką panią bizneswomen, czy troskliwą pielęgniarką. 
 • Rozkosz gwarantowana? 5 typów najgorętszych kochanek
  Rozkosz gwarantowana? Z taką kochanką nie powinno być żadnych "ale". Ucieleśnia najskrytsze marzenia i najczęściej spotykane fantazje erotyczne mężczyzn. Oto 5 typów łóżkowych bogiń. Bądź jedną z nich!
 • Pielęgniarki
  Polska służba zdrowia spędza sen z powiek wielu Polakom, ale kto powiedziałby, że myślą o niej nawet w kontekście fantazji erotycznych... To właśnie pielęgniarki uplasowały się na pierwszym miejscu najpopularniejszych obiektów marzeń seksualnych polskich mężczyzn.
 • Seks
  Najbardziej elektryzujące miejsce na miłosne igraszki? Łóżko, acz wygodne, nie działa nam już na wyobraźnię. Gdzie mężczyźni najbardziej pragnęliby uprawiać seks? Zdziwisz się. Nowy sondaż przedstawia zaskakujące wyniki…
 • O kim on lub ona śni? Być może właśnie o "ex"
  Jednak stara miłość nie rdzewieje. Co czwarty mężczyzna przyznaje się, że śni o swoich dawnych przyjaciółkach i narzeczonych, w których się kiedyś podkochiwał - wynika z sondażu The Dream Study, sporządzonego w Wielkiej Brytanii na zlecenie Premier Inn.
 • <a href=”http://metartmoney.com”; rel=”nofollow”> www.metartmoney.com</a>
  Łąka, plaża i siano – to najczęstsze motywy męskich fantazji na temat seksu w plenerze. Skrajnością w wypadku miłości uprawianej poza domem jest seks w miejscu publicznym, który już zyskał nazwę. Jest to dogging. Dla tych, którzy nigdy tego nie robili w dziwnych miejscach - przedsmak erotycznych doznań na łonie natury. Zmysłowa blondynka i jej sesja zdjęciowa na sianie!
 • "Fantazjowałam, że kocham się z dwoma mężczyznami naraz"
  Kobiety to prawdziwi eksperci jeśli chodzi o sny erotyczne i fantazje – wprawieni praktycy, którzy lubią eksperymentować i nie ograniczają się do tradycyjnego seksu. Nic więc dziwnego, że portal Askmen.com wśród dziesiątki najbardziej popularnych kobiecych fantazji umieścił m.in. tak odważne i zaskakujące pragnienia jak fetysze czy trójkąty. Dowiedz się o czym marzy twoja partnerka!
 • Znienawidzone przez inne kobiety, uwielbiane przez mężczyzn. Co takiego mają w sobie niegrzeczne dziewczynki, że faceci szaleją na ich punkcie? Oto kilka wabików, którymi diablice przyciągają płeć przeciwną niczym magnes.