• Farbowanie włosów
  Która z nas nigdy nie skusiła się na samodzielną koloryzację włosów? Zmiana naszego wizerunku bez wizyty w salonie fryzjerskim to spora oszczędność. Dodatkowo większość kobiet nie przepada za swoim naturalnym kolorem, inne zaś uwielbiają eksperymentować, a niektóre z nas pod ulubionym kolorem farby ukrywają efekty upływającego czasu. Niezależnie od powodu, farbowanie włosów na własną rękę to jeden z najczęściej wybieranych zabiegów. Jednak żeby efekt sprostał oczekiwaniom i długo był zadowalający, warto zastosować się do kilku prostych zasad.
 • Farbowanie włosów
  Nie od dziś krąży wiele mitów na temat farbowania włosów. Które z nich są prawdzie, a które można puścić mimo uszu?
 • Farbowanie włosów
  Warto choć raz spróbować, jak działają.
 • Krystyna Janda
  Krystyna Janda, w przeciwieństwie do wielu swoich koleżanek po fachu, nie zamierza udawać, że wciąż ma 20 lat. Aktorka zdradziła ostatnio, dlaczego nie farbuje włosów i co sądzi o wiecznej pogodni za młodością.
 • Kobieta farbująca włosy
  Włosy farbowane wymagają wyjątkowej troski. Podstawą ich pielęgnacji powinny być łagodne kosmetyki do włosów po koloryzacji. Raz w miesiącu włosy należy też poddawać się dogłębnemu oczyszczeniu oraz regeneracji w salonie fryzjerskim. Dzięki temu włosy zachowają zdrowie i urodę, a kolor będzie trwalszy i bardziej lśniący.
 • Blondynka
  Jak stosować produkty do domowej koloryzacji, aby na dłużej zatrzymać intensywny kolor i blask włosów farbowanych? Oto kilka porad Agnieszki Płusy, stylistki fryzur Wella.
 • 1. NIE KAŻDA MOŻE BYĆ BLONDYNKĄ
  - Przychodzi baba do fryzjera z żółtymi włosami i... oczekuje cudu. Wcześniej farbowała włosy byle czym, spaliła je, a my mamy to naprawić. Tylko jak?! Fryzjer to nie czarodziej – wścieka się Oskar Bachoń, znany hair & make-up designer, nasz ekspert od wytykania błędów w pielęgnacji i stylizacji włosów. Chcesz mieć piękne włosy, lepiej posłuchaj Oskara!
 • Kobieta farbująca włosy
  Kobiety, które mają włosy cienkie, łamliwe i skłonne do wypadania, powinny postawić na półtrwałą koloryzację środkami, które nie zawierają amoniaku. Na rynku dostępnych jest coraz więcej takich produktów. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się krócej niż w przypadku trwałego farbowania, ale użyty w tym celu środek nie osłabia struktury włosa.
 • Uśmiechnięta blondynka
  Latem włosy są narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych. Aby temu zapobiec, należy używać kosmetyków z ochronnymi filtrami. Blondynki, które farbują włosy, powinny postawić na ciemniejszy ton, natomiast brunetkom zaleca się unikanie farbowania.
 • Kobieta farbująca włosy
  Koloryzacja włosów to jeden z najczęstszych i najbardziej inwazyjnych sposobów na zmianę swojego wizerunku. Często wykonywany w domu, nie zawsze przynosi pożądane efekty. Specjaliści zdradzają jak łatwo i bezpiecznie farbować włosy.