• Wiktoria Grycan w roli modelki na pokazie kolekcji Agnieszki Maciejak wiosna/lato 2012 na Fashion Week Poland Łódź.
  Jeszcze niedawno ganiona przez media za tandetne i zupełnie nietrafione stylizacje Wiktoria pewnym krokiem weszła do świata modelingu! Nastoletnia córka Marty i Adama Grycanów była gwiazdą pokazu najnowszej kolekcji Agnieszki Maciejak zaprezentowanej na odbywającym się niedawno w Łodzi Fashion Week Poland. Modelka zebrała gromkie brawa od publiczności i widać było, że doskonale się czuje w tej wcale niełatwej roli. Jak Wam się podoba Wiktoria Grycan na wybiegu?
 • NATASHA PAVLUCHENKO - pokaz kolekcji wiosna/lato 2012 na Fashion Week Poland Łódź.
  Istotą kolekcji „Symbiosis” autorstwa Natashy Pavluchenko jest połączenie odmiennych struktur, kroju, linii, formy. Kolekcja wykonana jest z naturalnych, ręcznie malowanych jedwabi. Dodatki to ręcznie wykonane elementy ze stali szlachetnej zaprojektowane przez Slava Nowosada.
 • BLESSUS - pokaz kolekcji wiosna/lato 2012 na Fashion Week Poland Łódź.
  Kolekcja „Navaho” marki BLESSUS inspirowana jest kulturą indiańską oraz klimatem dalekiej Arizony, stąd intensywna kolorystyka i wzorzyste desenie. Kolekcja składa się z sukienek, skórzanych peleryn, barwnych płaszczy zmieniających się w kurtki oraz biżuterii i innych akcesoriów. Te propozycje warto poznać!
 • PAPROCKI&BRZOZOWSKI - pokaz kolekcji wiosna/lato 2012 na Fashion Week Poland Łódź.
  Najnowsza kolekcja słynnego duetu jest zdecydowanie jaśniejsza niż poprzednie. Biele, ecru, beże i szarości skontrastowane są z abstrakcyjnymi wzorami. Efekt końcowy pracy nad kolekcją to z jednej strony eksperymenty z romantyczną koronką, z drugiej zaś casualowe bawełny i dżerseje, ale również kobiece batysty i jedwabie. Kolekcja nawiązuje do sylwetki kobiety z lat 80., a hasłami wywoławczymi jest estetyka z teledysku "Like a Virgin" oraz pruderia z filmu "Piknik pod wiszącą skałą".
 • ŁUKASZ JEMIOŁ - pokaz kolekcji wiosna/lato 2012 na Fashion Week Poland Łódź.
  Najnowsza kolekcja Łukasza Jemioła zainspirowana została Australią. Dominują żółte ochry, pomarańcze, spalone czerwienie, zimne zielenie, neutralne odcienie ecru, bieli, beżu. Miękkie zamsze łączone są z płynnymi jedwabiami i kaszmirowymi, lekkimi dzianinami. Charakter kolekcji: przebarwienia, tonalne przejścia, zaznaczone szwy, geometryczna konstrukcja, ostre cięcia zestawiane z miękką, opływową linią oraz vintage (wrażenie zużycia i sprania). Zobaczcie zdjęcia z pokazu.
 • BOHOBOCO - pokaz kolekcji wiosna/lato 2012 na Fashion Week Poland Łódź.
  Tą galerią otwieramy cykl, w którym pokażemy Wam najciekawsze naszym zdaniem pokazy z zakończonego wczoraj w Łodzi Fashion Week Poland. Najnowsza kolekcja BOHOBOCO inspirowana jest tajemniczym czarnym lądem – daleką podróżą w głąb afrykańskiej sawanny. Wiosna-lato 2012 to według duetu epoka kolonialna z akcentami stylu boyfriend i miejskiej wygody. - Inspiracje zamknęliśmy w nowoczesne formy i klasyczne kroje, które są tłem dla delikatnych muślinów, jedwabi i misternych koronek. Przełamaniem luksusowych tkanin są bawełniane batysty i dzianiny o dziwnych splotach - zdradzają projektanci. Kolekcja składa się z wielu różnych sylwetek, od długości maksi do ultra mini, zachowując przy tym bardzo kobiecy charakter. Całości uzupełnia limitowana seria biżuterii.