• Modelki na pokazie zorganizowanym przez L'Oreal
  Profesjonalne modelki oraz gwiazdy, które na co dzień nie mają do czynienia z wybiegiem - wszystkie piękne i bardzo kobiece. A do tego prezentujące ubrania, które da się nosić i da się kupić (bo nie kosztują fortuny). L'Oreal zorganizował spektakularny pokaz mody i kobiecości, która przedefilowała po ogromnym wybiegu ustawionym na Polach Elizejskich w Paryżu.
 • Michał Witkowski zaprezentował na swoim profilu na Facebooku stylizację z symbolem SS
  Michał Witkowski z pisarza stał się blogerem modowym. Jego stroje miały przekraczać konwencje, ale ostatnim popisem prowokator przekroczył chyba granice zdrowego rozsądku. Michał Witkowski pokazał się na jednej z imprez w wojskowej furażerce na głowie. Furażerce ozdobionej symbolem SS. „Od fleszy, które rzeczywiście często świeciły mu ostatnio w twarz chyba coś mu się w biednej głowinie pomieszało” – komentuje to dziennikarka i prezenterka telewizyjna Karolina Korwin Piotrowska.
 • Street style na tygodniach mody - INSPIRACJE
  Po dopiero co zakończonych London Fashion Week i Milan Fashion Week możemy z czystym sumieniem powiedzieć, że rewia mody odbywa się nie tylko na wybiegu, ale także, a może przede wszystkim, na ulicach stolic mody. Szczególnie po takich wydarzeniach jak tygodnie mody, trendy z tamtejszych ulic szybko zawładną kolejnymi miastami. Zobaczcie, jak w prosty sposób przenieść trendy z modnych ulic świata na nasze podwórko.
 • Eva Minge i Esotiq na sezon jesień-zima 2012/2013 na Fashion Week Russia w Moskwie
  Złoto i brąz, futra, wełna, skóra i aksamit – bez tego nie będziemy mogły się obejść najbliższej jesieni i zimy. Słynna polska projektantka Ewa Minge takie trendy podyktowała w swojej nowej kolekcji, w której sięgnęła po zaskakująco dużą dawkę klasyki. Z dobrym skutkiem! Futrzane czapy, etole i peleryny, kozaki i bryczesy i stylizowane na surduty marynarki to tylko niektóre z nawiązań do elegancji rodem z zeszłych stuleci. To trzeba zobaczyć!
 • Kolekcja ready-to-wear domu mody Thierry Mugler na jesień i zimę 2012/2013
  Fantazyjne, „kosmiczne” kroje, nawiązujące do geometrycznych form i w zaskakujący sposób zmieniające sylwetkę. Dominująca monochromatyczność czerni i bieli a także – połączenie tych dwóch barw – jak widać nadal w modzie. Oto nowe trendy w kolekcji domu mody Thierry Mugler na jesień i zimę 2012/2013. Zobacz zdjęcia!
 • Pokaz kolekcji Francisa Montesinosa w ramach Mercedes-Benz Fashion Week w Madrycie
  Blisko 30 pokazów, kolekcje ponad 40 projektantów. Tego możemy się spodziewać po Madryckim Tygodniu Mody, którego nowa nazwa to Mercedes-Benz Fashion Week. Za nami inauguracyjne pokazy.
 • Anja Rubik i sia Struss na wybiegach Paris Fashion Week
  Wszyscy wiemy, że Polki są najpiękniejsze. Nic dziwnego, że polskie topmodelki należą do pierwszej ligi światowego modelingu. Anja Rubik i Kasia Struss zaprezentowały się na prestiżowym tygodniu mody haute couture w Paryżu w pokazach najlepszych projektantów. Zobacz piękne Polki w akcji!
 • Pokaz kolekcji Dawida Tmaszewskiego w ramach Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie
  Niemieckie święto mody upłynęło pod znakiem polskich akcentów. Na Mercedes-Benz Fashion Week w Berlinie swoje kolekcje zaprezentowali Mariusz Przybylski, Dawid Tomaszewski i Gregor Gonsior, a w ramach tzw. show-roomów swoje projekty przedstawili Julia Zaremba, Maldoror Low Couture i Sylwia Rochala.
 • H & M
  Już wkrótce pojawi się nowa nagroda w świecie mody. Nagradzani będą początkujący projektanci, a wyróżnienie ufunduje… sieciowa marka odzieżowa H & M. Oto szczegóły!
 • 13. odcinek Top Model zza kulis
  13. odcinek Top Model był tym rozstrzygającym – ta część rywalizacji miała zdecydować, które z dziewczyn znajdą się w wielkim finale. Pokazy mody, sesje zdjęciowe – przed dziewczynami stanęły takie właśnie, ale też mniej typowe zadania…