• Robert Lewandowski
  Były obrońca reprezentacji Anglii i Manchesteru United Rio Ferdinand umieścił Roberta Lewandowskiego wśród najlepszych napastników świata.
 • Rio Ferdinand
  Piłkarz Manchesteru United Rio Ferdinand przed meczem ligowym ze Stoke City odmówił założenia koszulki wspierającej kampanię organizacji "Kick It Out", której celem jest walka z rasizmem. Zachowanie angielskiego obrońcy skrytykował jego trener Alex Ferguson.
 • John Terry
  Piłkarz Chelsea Londyn i kapitan reprezentacji Anglii John Terry stanie przed sądem. Prokuratura oskarżyła go o rasistowskie zachowanie wobec obrońcy Queens Park Rangers Antona Ferdinanda podczas ligowego meczu, który odbył się 23 października 2011 roku.
 • Rio i Anton Ferdinandowie
  Znany z religijności brat gwiazdy Manchesteru United Rio Ferdinanda - Anton chce zachęcić swoich kolegów z Queens Park Rangers i stworzyć ... grupę modlitewną. Piłkarz należał do podobnego grona, grając przez ostatnie trzy lata w Sunderlandzie.
 • Rio Ferdinand
  Piłkarz Manchesteru United Rio Ferdinand wcieli się w nową rolę - kapitana drużyny NFL Tampa Bay Buccaneers. Tuż po niedzielnym derbowym meczu z City uda się do Londynu i wyprowadzi ekipę na murawę stadionu Wembley, gdzie zmierzy się ona z Chicago Bears.