• Filipiński reżyser Lav Diaz otrzymał Złotego Lwa za film "Kobieta, która wyszła"
  Film z Filipin "Kobieta, która wyszła" w reżyserii Lava Diaza wygrał 73. festiwal filmowy w Wenecji, zakończony w sobotę. Nagrody dla najlepszych aktorów otrzymali Amerykanka Emma Stone i Argentyńczyk Oscar Martinez.
 • Dakota Johnson gwiazdą festiwalu w Wenecji
  Dzięki romansowi z Greyem, Dakota Johnson z córki pary słynnych aktorów stała się jedną z najgorętszych gwiazd Hollywood.
 • George Clooney i Sandra Bullock w Wenecji
  Siedemdziesiąty festiwal filmowy w Wenecji otwarty. To najstarsza impreza filmowa na świecie.
 • obłędnie zaokrąglona Kate Winslet w Wenecji
  Czy można podkreślić bosko zaokrąglone kształty ze smakiem, bez epatowania przesadną golizną? Tak! Figury modelki ta gwiazda nie posiada. I całe szczęście! Kate Winslet nie dość, że nie zamierza przesadnie się odchudzać, to jeszcze eksponuje swoje słynne krągłości. A duma z własnego ciała i pewność siebie jeszcze dodają jej atrakcyjności. Swoje „atuty” gwiazda zaprezentowała wyeksponowała na premierze „Mildred Pierce” podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Winslet wybrała kreację od Stelli McCartney z kolekcji jesień-zima 2011. Czarno-biała, obcisła suknia z bawełny została zaprojektowana tak, aby wyeksponować wszystkie zaokrąglenia kobiecej sylwetki. Kreacja udowadnia, że nie trzeba epatować golizną, zabójczymi mini i głębokimi dekoltami, aby pochwalić się zmysłowym ciałem. Zwężające się ku górze ramiączka i wycięta aplikacja na biuście podkreślają krągłość piersi, a odpowiednie skomponowanie akcentów czerni i bieli sprawia, że wcięcie w talii i krągłość bioder stają się jeszcze bardziej widoczne. W takiej sukience nawet kobieta o chłopięcej figurze wyglądałaby kobieco! Pytanie, czy kobieca sylwetka Winslet potrzebuje aż takiej ekspozycji… Do sukni aktorka dobrała czarne pantofle typu peep toe od YSL. W tej odsłonie od aktorki trudno oderwać wzrok!