Orban: Razem z Morawieckim i Kaczyńskim jesteśmy siłą
08 stycznia 2020Razem jesteśmy siłą, w rozproszeniu słabością – napisał we wtorek premier Węgier Viktor Orban, zamieszczając na Facebooku swe zdjęcie w towarzystwie premiera Polski Mateusza Morawieckiego oraz lidera Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.